1-2 квітня 2021 року відбулась XII міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Сучасний рух науки», яка була присвячена теоретичним та прикладним дослідженням, розробці пропозицій розвитку науки в середовищі загроз та нових викликів. Співробітники кафедри ТСС АПК доц., к.т.н. Болтянська Н.І., та  доц., к.т.н. Болтянський Б.В. взяли участь в конференції з доповідями. Матеріали доповідей були опубліковані в Міжнародному електронному науково-практичному журналі «WayScience». Місія цього журналу – прокласти шлях розвитку сучасної науки від ідеї до результату. Його завданнями є генерація інноваційних ідей; розповсюдження інформації щодо передових досліджень в міжнародному масштабі; формування наукової платформи для розвитку молодого покоління вчених; сприяння розвитку наукової дискусії.

Опублікування статей науково-педагогічних працівників в вітчизняних та закордонних виданнях є способом оприлюднення результатів наукових досліджень, способом представлення наукових здобутків світовій науковій спільноті та суспільству.

Публікуючи свої результати наукової діяльності в закордонних журналах, ми отримуємо більший радіус дії читацької аудиторії в порівнянні з вітчизняною аудиторією українських журналів – з нашою роботою зможе ознайомитися велике коло вчених з усього світу.

За результатами конференції доповідачам було видано сертифікати учасників конференції.

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська