26-27 серпня 2021 року в Інституті тваринництва НААН відбулася ювілейна ХV Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Науковий прогрес у тваринництві і птахівництві», присвячена 90-річчю від дня народження доктора економічних наук, професора, академіка УААН Омельяненко Андрія Оксентійовича (1931-1995).

В конференції з доповідями взяли участь співробітники кафедри ас. Григоренко С.М., інж. Комар А.С, к.т.н., доц. Скляр Р.В. та к.т.н. доц. Болтянська Н.І. Також з доповідями виступили вихованці наукових гуртків кафедри Курашкін О.С. (керівник доц. Скляр Р.В.), Оліщук В.В., Гаранін В.В. (керівник доц. Паніна В.В.), Рябошапка Ю.В., Стрельчук  Б.А. (керівник доц. Болтянська Н.І.).

Основними напрямами роботи конференції були:

• Біотехнологія, репродукція сільськогосподарських тварин і птиці.
  • Генетика, селекція та розведення тварин і птиці.
  • Годівля тварин і птиці.
  • Біохімія та фізіологія тварин і птиці.
  • Захист здоров’я тварин та екологічний моніторинг якості кормів і продукції тваринництва та птахівництва.
  • Технологія виробництва продукції тваринництва та птахівництва.
  • Економіка, менеджмент, маркетинг сільського господарства

За результатами роботи конференції був сформований та виданий збірник матеріалів ХV Всеукраїнської науково-практичної конференції «Науковий прогрес у тваринництві і птахівництві». Всі доповідачі отримали сертифікати учасників.

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська