10 червня 2020 року на механіко-технологічному факультеті пройшов конкурс на найкращого куратора факультету. Від кожної кафедри факультету в конкурсі прийняв участь куратор, який був визнаним кращім на своїй кафедрі. Так від кафедри ТСС АПК виступала доцент Паніна В.В. Вона  підготувала презентацію та доповідь про роботу, яку провела за цей навчальний рік зі своєю кураторською групою. Паніна В.В. працювала з 12 АІ групою, студенти якої були з різних областей нашої країни, але їх з’єднала освітньо-професійна програма «Технічний сервіс машин та обладнання» спеціальності Агроінженерія. За першій рік навчання студенти встигли ознайомитись з великою кількістю нових технологій для них: навчально-інформаційний портал ТДАТУ, платформа ZOOM. Крім того вони приймали участь у житті університету: клуб веселих та винахідливих, спортивні змагання. Під час карантину група не припиняла спілкуватись, як між собою, так і с куратором. Всі ці досягнення куратор Паніна В.В. презентувала в підведенні підсумків роботи зі своїми вихованцями. Сподіваємось, що в наступному році 12 АІ група стане найкращою.

К.т.н., доц. Паніна В.В.