Славу університетів складають їхні випускники. Співробітники ТДАТУ пишаються тим, що серед випускників рідного закладу вищої освіти – Герой Радянського Союзу, Герой України, 7 Героїв Соціалістичної Праці, депутати різних рівнів, державні службовці, керівники підприємств, видатні представники науки і освіти.

Вічно живий той, кого пам’ятають, хто єднає живих. Сьогодні Дмитру Моторному виповнилося б 94 роки. Понад 50 років Дмитро Моторний очолював приватно-орендний кооператив «Зоря», що й нині залишається одним із флагманів аграрної Херсонщини. Його життєвий шлях став взірцем для багатьох поколінь. Ідея встановлення на площі Слави Університету встановлення бюсту випускнику МІМСГ Дмитру Моторному знайшла підтримку університетської спільноти.

З нагоди дня народження Дмитра Моторного сьогодні на площі Слави відбувся мітинг, в якому взяли участь і співробітники кафедри ТСС АПК. (Детальніше…)

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська