Нині одним з основних напрямів ефективного функціонування аграрної сфери, підвищення конкурентоспроможності аграрних підприємств є екологізація аграрного виробництва на основі впровадження новітніх агроекологічних технологій, забезпечення дотримання технологічно-екологічних вимог і стандартів господарювання. Ці та інші питання привертають до себе увагу науковців вже багато років поспіль.

26 листопада в ТДАТУ було проведено міжнародну науково-практичну конференцію «Modern Development Paths of Agricultural Production: Trends and Innovations-2020»Основною метою конференції є обговорення поточного стану та перспектив розвитку сучасної науки та вимог до підготовки фахівців європейського рівня. Зазначена конференція – це відкритий майданчик для конструктивного діалогу на рівних позиціях представників науки і освіти України і світу із представниками сфер державного управління, бізнесу, виробництва.

Науково-педагогічні працівники кафедри ТСС АПК регулярно приймають участь в роботі наукових конференцій, де представляють свої наукові здобутки. Вже третій рік поспіль вони приймають участь в міжнародній науково-практичній конференції «Modern Development Paths of Agricultural Production: Trends and Innovations-2020».

26 листопада відбулось пленарне засідання конференції в он-лайн режимі. Під час проведення заходу співробітники кафедри  доцент к.т.н., Смєлов Андрій, доцент к.т.н., Скляр Радміла та доцент к.т.н. Болтянська Наталя прийняли активну участь в обговоренні питань, що було винесені на засідання. (Детальніше…)

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська