На сьогодні якість освіти знаходиться у центрі уваги в усьому світі. Це не означає, що вона є винаходом останнього десятиліття і ніхто не приділяв їй раніше уваги. Через цілий ряд причин турбота про якість освіти завжди була частиною академічної традиції, оскільки певний час домінуючою була думка про можливість нормального розвитку вищої освіти в умовах жорсткого адміністрування. На сьогодні забезпечення якості освіти пов’язують з автономією навчальних закладів та гарантією якості з їх боку.

16 грудня 2020 року представниками університету було проведено нараду з заступниками директорів з навчальної роботи відокремлених структурних підрозділів Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Перед представниками відокремлених структурних підрозділів виступили проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Ломейко та завідувачка відділу моніторингу якості освітньої діяльності Радміла Скляр, які ознайомили учасників наради з особливостями функціонування системи внутрішнього забезпечення в університеті, зокрема з напрацюваннями стосовно питань якості освітніх програм та на переліку і змістовному наповненні основних процедур і заходів, які повинні виконуватись для підвищення якості передвищої освіти в коледжах. Було акцентовано увагу на важливості системної роботи щодо внутрішнього забезпечення якості в відокремлених структурних підрозділах. (Детальніше…)

Доцент кафедри ТСС АПК  Радміла Скляр