22 квітня 2021 року співробітники кафедри ТСС АПК  доцент Скляр Р.В. та доцент Болтянська Н.І. взяли участь в роботі вебінару про аналіз звіту подібності від Unicheck Україна. Захід пройшов за участі та підтримки проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» – Academic IQ. Під час роботи було розглянуто основні аспекти звіту подібності, який формується після перевірки роботи на плагіат та практичні кейси та найцікавіші запитання про перевірку тексту на плагіат та академічну доброчесність в університеті. Детально зупинились на основних аспектах користування сервісом Unicheck, які допоможуть розібратись з видами облікових записів сервісу, використанням наявних сторінок університету для перевірки робіт на плагіат, видами текстових модифікацій та багато іншого.

Голова інтернет-сервісу з пошуку плагіату Unicheck Україна Андрій Сідляренко виступив з доповіддю «Як синергія людини та машини дають найкращі результати перевірки на плагіат». Доповідач детально зупинився на наступних питаннях:

• на що вказує відсоток подібності у тексті;
  • яка роль викладача у перевірці академічної роботи;
  • окремі модулі, що містить звіт: відсоток схожості, цитати, вилучення, модифікації;
  • які технології використовують для пошуку текстових модифікацій.

Під час роботи вебінару у учасників виникало багато питань, на які організатори заходу дали вичерпні відповіді. Усі учасники отримали цікаві матеріали від спікера та спеціальні промокоди на додаткові безкоштовні сторінки. (Детальніше…)

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська