11 жовтня 2021 року відбувся вебінар «Що потрібно, аби Центр забезпечення якості освіти працював» в рамках меморандуму про співпрацю з Американськими Радами з міжнародної освіти задля розвитку внутрішньої системи забезпечення академічної доброчесності та якості освіти, в якому взяли участь представники кафедри ТСС АПК доц. Скляр Р.В. та доц. Болтянська Н.І.

Діяльність проєкту Academic IQ спрямована на підтримку українських ЗВО задля розвитку внутрішньої системи забезпечення академічної доброчесності та якості освіти. Одним із ключових завдань Проєкту є надання навчальної та технічної підтримки персоналу центрів внутрішнього забезпечення якості освіти ЗВО чи їх відповідників у створенні ефективної моделі моніторингу якості освіти, виявленні ключових проблем і причин порушень принципів академічної доброчесності учасниками освітнього процесу, та надання експертних рекомендацій з вдосконалення якості освіти в ЗВО. Команда Проєкту об’єднує міжнародних та національних експертів у сфері академічної доброчесності та якості освіти, викладачів, науковців та управлінців проєктами з розвитку з досвідом консультування ЗВО у покращенні якості освіти та розвитку корпоративної етики. Спікеркою події виступила освітня тренерка Ольга Бершадська – Керівниця Центру забезпечення якості освіти та викладачка Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Захід складався з двох частин. В першій частині відбулась робота в групах у форматі воркшопу, результатом якого стало представлення командами презентації за власне темою вебінару. В другій частині учасники – представники центрів внутрішнього забезпечення якості освіти закладів вищої освіти України – мали можливість обмінятись своїм досвідом під час сесії питань та відповідей. (Детальніше...)

Доцент кафедри ТСС АПК Радміла Скляр