Студентська рада – одна з форм студентського самоврядування, особлива форма ініціативної, самостійної, відповідальної громадської діяльності студентів, спрямованої на вирішення важливих питань життєдіяльності студентської молоді, розвиток її соціальної активності. Студентська рада факультету є органом студентського самоврядування факультету. До компетенції Студентської ради факультету входять:

– взаємодія з деканатом факультету з питань інтересів студентів, а також з питань, ініційованих деканатом факультету і стосуються діяльності студентів;

– інформування органів Студентської ради Університету, керівництва Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного і деканату факультету про потреби студентів факультету;

– підтримання належного стану навчального корпусу, в якому знаходиться даний факультет;

участь в ухваленні рішення щодо застосування до студента факультету заходи дисциплінарного впливу;

– підтримання авторитету і престижу Студентської ради серед студентів і адміністрації Університету.

17 лютого були проведені вибори студентської ради механіко-технологічного факультету. Підтримати кандидатів до ради прийшли студенти 22 АІ групи разом з куратором  доц. Паніною В.В. Кандидатами до студентської ради стали студенти розумні, відповідальні, організовані, цілеспрямовані, амбітні, веселі, які хочуть, можуть і вчаться організовувати, керувати. (Детальніше…)

Доцент кафедри ТСС АПК Валерія Паніна