21 червня в Таврійському державному агротехнологічному університеті відбулись урочистості з нагоди відкриття бюста Герою України Д.К. Моторному. Відкриття бюста Дмитру Моторному було приурочене до міжнародного науково-практичного форуму «Сучасні наукові дослідження на шляху до євроінтеграції», основна мета якого – обговорення поточного стану та перспектив розвитку сучасної науки та вимог до підготовки фахівців європейського рівня.

Міжнародний науково-практичний форум «Сучасні наукові дослідження на шляху до Євроінтеграції – це відкритий майданчик для конструктивного діалогу на рівних позиціях представників науки і освіти України і світу із представниками сфер державного управління, бізнесу, виробництва. Всі учасники та гості могли протягом дня відвідати виставку наукових досягнень вчених університету.

Активну участь в цих заходах прийняли викладачі кафедри  технічного сервісу та систем в АПК