13 березня 2023 р. відбувся вебінар «BECOOP PRESENTS – DISTRICT HEATING, ALL YOU EVER WANTED TO KNOW!», в якому у рамках Міжнародного стажування прийняв участь викладач кафедри експлуатації та технічного сервісу машин д.т.н., проф. Журавель Д. П.

Вебінар охоплював наступні теми:

• централізоване опалення – визначення, приклади, можливості,
  • фінансові аспекти централізованого опалення,
  • сучасні технології та рішення щодо виробництва тепла з біопалива для централізованого теплопостачання,
  • плюси та мінуси використання централізованого опалення в сільській місцевості області.

Основна мета – описання технології централізованого опалення на біомасі, висвітлюючи різні аспекти ланцюга постачання та основні технологічні компоненти.

Особливу увагу було приділено системам когенерації, які за відповідних умов дозволяють більш раціонально використовувати це дорогоцінне відновлюване та програмоване джерело.

Професор кафедри ЕТСМ Дмитро Журавель