uchni-shkil-veselivskoho-rajonu-115 лютого 2019 року до Таврійського державного агротехнологічного університету завітали учні одинадцятих класів разом з представниками шкіл Веселівського району.

Організаційні моменти прибуття гостей були покладені на керівництво факультету Інженерії та комп’ютерних технологій ТДАТУ на чолі з деканом к.т.н., доц. Олександром Олександровичем Вершковим, по університету делегацію супроводжувала к.т.н., доц. Ірина Вікторівна Пихтєєва.

Школярам та представникам освіти Веселівського району провели цікаву екскурсію по Таврійському державному агротехнологічному університету та його наукових лабораторіях, де студенти університету отримують практичні навички. Делегація не оминула і кафедру «Технічний сервіс та системи в АПК»,  механіко-технологічного факультету, на якій завідувач кафедрою ТСС в АПК д.т.н., проф. Володимир Аксентійович Дідур запропонував завітати до «Навчально-наукової лабораторії з утримання та розведення перепелів», яка вже стала візитівкою не лише кафедри, а і всього механіко-технологічного факультету. Відповідальні за лабораторію к.т.н., доц. Радміла Вікторівна Скляр, асист. Сергій Михайлович Григоренко та технік Артем Станіславович Комар показали лабораторію, розповіли про кожний етап утримання перепелів та організацію замкненого циклу вирощування птиці.