uchni-zahalnoosvitnih-shkil-jakymivskoho-rajonu-1До Таврійського державного агротехнологічного університету 12 лютого 2019 року завітали учні 11-тих класів загальноосвітніх шкіл Якимівського району, представники відділу освіти і молоді та спорту Якимівської селищної ради.

Прибуття гостей із смт. Якимівка було організоване керівництвом факультету Агротехнологій та екології ТДАТУ на чолі з к.с.-г.н., доц. Івановою Іриною Євгенівною.

Гостям провели цікаву та захоплюючу екскурсію по Таврійському державному агротехнологічному університету. Однією з локацій, що викликала захоплення та запам’яталося школярам стала «Навчально-наукова лабораторія з утримання та розведення перепелів». Викладачі кафедри технічного сервісу та систем в АПК д.т.н., в.о. проф.  Дмитро Олександрович Мілько та асист. Сергій Михайлович Григоренко показали лабораторію та розповіли про особливості утримання птиці (детальніше…).

uchni-zahalnoosvitnih-shkil-jakymivskoho-rajonu-2