8 лютого 2023 року о 14:45 год (на 4 парі) на кафедрі експлуатації та технічного сервісу машин в застосунку Zoom д.т.н., доц. Володимиром Петровичем Кувачовим було проведено відкриту онлайн-лекцію на тему «Машинні агрегати, їх класифікація та умови використання» з дисципліни «Машиновикористання в землеробстві» для здобувачів ступеня вищої освіти «Бакалавр» 3 та 2С курсів зі спеціальності 201 «Агрономія» факультету агротехнологій та екології. На онлайн заході були присутні провідні фахівці кафедри. В результаті обговорення лекції на засіданні кафедри експлуатації та технічного сервісу машин колегами було відмічено високу ступінь лектора володіння матеріалом та дана позитивна оцінка проведенню відкритого заняття (протокол перевірки).

Доцент кафедри ЕТСМ Володимир Кувачов

vidkryta-lekcija-v.p.kuvachova-na-temu-mashynni-ahrehaty-jih-klasyfikacija-ta-umovy-vykorystannja-z-dyscypliny-mvz-1