В січні 2019 року було опубліковано Матеріали Всеукраїнської науково-технічної конференції магістрантів і студентів ТДАТУ (присвячується 80-річчю Запорізької області), збірник тез доповідей Механіко-технологічного факультету в який увійшли тези студентів, що приймають участь в науково-дослідній роботі кафедри «Технічний сервіс та системи в АПК». У якому представлено виклад тез доповідей і повідомлень (в авторському варіанті) поданих на всеукраїнську науково-технічну конференцію магістрантів і студентів Механіко-технологічного факультету Таврійського державного агротехнологічного університету. Молоді та активні учасники наукових гуртків кафедри технічного сервісу та систем в АПК по своїм науковим напрямам в цьому збірнику також опублікували матеріали з якими виступили 20 листопада 2018 року на секції «ТЕХНІЧНИЙ СЕРВІС ТА СИСТЕМИ В АПК» (програма).

Обкладинка Тези ВНП конф. маг. і студ. МТФ 19-23.11.18 Мелітополь