14 березня у БК ім. Шевченко пройшов І півфінал Мелітопольської відкритої ліги КВН «Мелок».

За звання кращої боролися три команди: команда механіко-технологічного факультету ТДАТУ «Типочки», команда МДПУ «Чисто случайно» и команда «Толстяк против всех» (Київ-Мелітополь).

Своє почуття гумору учасники демонстрували у трьох конкурсах: привітання, музична розминка та імпровізаційний конкурс.

За підсумками гри, команда механіко-технологічного факультету вийшла до фіналу Мелітопольської відкритої ліги КВН «Мелок» 2015-2016 року!

В складі команди «Типочки» безпосередню участь приймав Шкурко Яків – студент механіко-технологічного факультету 24 СПМ групи (куратор к.т.н., доц. Болтянська Н.І., кафедра ТСТТ)

7sktgkii6vg-768x543