Сьогодні, 20 жовтня найбільший і найстаріший Механіко-технологічний факультет Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відзначає свою 90-ту річницю з дня заснування! Колектив кафедри експлуатації та технічного сервісу машин вітає ветеранів, керівництво, професорсько-викладацький склад, студентів та випускників факультету!

vitajemo-ridnyj-mtf-z-90-richchjam

Прийміть наші найщиріші вітання з нагоди 90-річного ювілею Механіко-технологічного факультету! Нехай факультет процвітає здобутками свого колективу на довгі і щасливі роки, а МТФ бажаємо розвитку, гарних студентів та професіоналів!

Та нам до душі лиш одна.
Механіки ми – і з металом
Ми в дружбі завжди і сповна.
Механік – це фах дивовижний,
Він майстер, він лікар машин.
Механіком бути престижно,
Це діло для справжніх мужчин.

Бажаємо всім миру, міцного здоров’я, творчого натхнення, здійснення мрій і задумів, підкорення нових вершин! Невичерпної енергії нашим студентам та випускникам, на долю яких випала складна і водночас відповідальна місія: допомогти Україні подолати наслідки військової агресії, сприяти посиленню престижу нашої країни та виходу її економіки на світовий рівень, розвитку та процвітанню нашої держави! Слава Україні!

З повагою колектив кафедри експлуатації та технічного сервісу машин