16 вересня Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного відзначає свою 90-ту річницю з дня заснування! Колектив кафедри експлуатації та технічного сервісу машин вітає керівництво, викладачів, студентів та випускників!

Вітаємо рідний університет з 90-річчям!

Таврійський університет займає гідну позицію серед вищих шкіл нашої держави, і цей ювілей – ще одна приємна нагода відзначити високий професіоналізм, інноваційні підходи та самовіддану працю колективу. Багато вчених і викладачів вищого навчального закладу зробили гідний внесок у розвиток української та світової науки. Гордість університету – кваліфікований науково-педагогічний склад, який передає свої унікальні знання нинішнім студентам. Колектив університету ніколи не зупиняється на досягнутому і завжди прагне нових висот.

На глибоку повагу заслуговує активна діяльність у напрямі розвитку науково-технічного міжнародного співробітництва, підготовка кадрів високої кваліфікації. Серед випускників Таврійського університету чимало видатних діячів науки та техніки, організаторів виробництва. Випускники університету працюють у різних галузях економіки України, у багатьох країнах світу.

Щиро зичимо усім міцного здоров’я, великого натхнення, впевненості у дні прийдешньому, нових звершень у навчанні та науці і успіхів у роботі! Незважаючи на всі труднощі, які переживає наша країна, ми живемо, навчаємо, працюємо, щоб швидше наблизити нашу Перемогу! Все буде Україна!

З повагою колектив кафедри експлуатації та технічного сервісу машин