Викладачі кафедри технічного сервісу та систем в АПК отримали свідоцтво про реєстрацію авторського права на підручник.

Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір №105441 «Механізація доїння і первинної обробки молока». Підручник / О.Г. СклярН.І. БолтянськаР.В. Скляр, І.Ю. Маніта. К.: Видавничий  дім  «Кондор», 2021. 401 с.

В підручнику висвітлено сучасні тенденції розвитку галузі молочного скотарства та вимоги до технологічного процесу доїння, які включають: фізіологічні основи машинного доїння корів, технічні чинники у забезпеченні ефективного видоювання корів, шляхи ефективного здійснення процесу доїння, чинники, що впливають на склад та властивості молока, вплив машинного доїння на захворюваність корів маститом, інновації в управлінні якістю молока. Розглянуто загальну будову доїльної машини, доїльних установок та агрегатів. Наведено основи розрахунку процесу доїння та елементів доїльних машин. Висвітлено сучасні тенденції проведення первинної обробки молока.

Вітаємо наших викладачів та бажаємо натхнення на нові наукові звершення!

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська