Шановні працівники сільського господарства!
Прийміть найщиріші вітання від кафедри експлуатації та технічного сервісу машин з нагоди професійного свята!

У третю неділю листопада в Україні відзначають День працівника сільського господарства. Цього року це свято припадає на 20 листопада.
Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання, свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту країни та покращення добробуту всього українського народу.
Хай обходять стороною природні стихії, а ваші родини живуть у затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї. Бажаю вам прихильної долі, вагомих здобутків, миру та невичерпної енергії!

vitajemo-z-dnem-pracivnykiv-silskoho-hospodarstva

Всім, хто сільське господарство
В Україні розвиває,
Ми бажаєм море щастя,
Зі святом їх вітаємо,
Нехай поля та городи
Розквітають, плодоносять,
Нехай працівники й надалі
Користь для країни приносять!

З повагою колектив кафедри експлуатації та технічного сервісу машин