Колектив кафедри технічного сервісу та систем в АПК щиро вітає всіх з Новим роком. Сьогодні, в останній день року, висловлюємо слова вдячності нашим колегам за самовіддану працю упродовж непростого 2021 року. Бажаємо, щоб у наступному році в кожного з Вас було вдосталь сил та бадьорості втілювати свої мрії, сміливо рухатись до своїх задумів, впевнено зустрічати перепони і бачити у них можливості та головне – Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, яке є запорукою такого простого людського щастя! Усім Вам бажаємо наснаги, позитивних думок та міцного імунітету від викликів часу. Віримо, що спільними зусиллями цілком реально втілити у життя новорічні побажання.

vitajemo-z-novym-2022-rokom

Привітання з Новим Роком
Вже лунають звідусіль,
Хай теплом душі зігріють
Друзі бли́зькі та старі!
Ніч ча́рівна, щоб згадати
Все приємне, що було,
Мрії свої розділити
В теплім колі за столом!
Хай шампанське заіскриться
Та кришталем задзвенить,
В двадцять другому хай році
Все вдається та щастить!

Нехай Новий 2022 рік стане для вас максимально вдалим, принесе якомога більше радісних та яскравих емоцій, приємних подій, відкриє нові горизонти, нехай усі намічені плани будуть реалізовані, а шлях до успіху – максимально коротким.

З повагою колектив кафедри технічного сервісу та систем в АПК