Шановні колеги та студентство Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного!
Колектив кафедри експлуатації та технічного сервісу машин вітає Вас з 1 вересня – Днем знань!

Вітаємо з початком нового 2022 навчального року

День 1 вересня завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Колектив кафедри ЕТСМ щиро вітає викладачів і студентів ТДАТУ з настанням нового навчального року!

Цьогоріч здобувати знання доведеться в тяжких умовах військового протистояння українського народу російській навалі, коли у тяжких боях за Україну гинуть кращі її сини. Попри це освіта залишається тим надійним фундаментом, на якому будується благополуччя країни. Переконані, що здібності, наполегливість у навчанні студентської молоді стануть запорукою успіхів у дорослому житті і умовою розквіту і розбудови незалежної України.

Бажаємо усім студентам на цьому тернистому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Щира вдячність викладачам за високий професіоналізм, вірність покликанню і любов до студентів. Міцного всім здоров’я, успіхів у навчанні та праці, невичерпної енергії, оптимізму!

Колектив кафедри експлуатації та технічного сервісу машин