vitajemo-z-vyhodom-elektronnoho-pidruchnyka-osnovy-proektuvannja-tvarynnyckyh-pidpryjemstv

Розвиток комп’ютерних технологій викликає появу нових підходів до освітнього процесу.

Програмою діяльності Кабінету Міністрів України у частині реформування освіти передбачено підвищення якості освіти, а реформування її змісту передбачає створення сучасних електронних освітніх ресурсів, зокрема, електронних підручників.

Використання електронних підручників – це розвиток творчого, інтуїтивного мислення; естетичне виховання за рахунок використання можливостей графіки, мультимедіа; розвиток комунікативних здібностей; формування умінь приймати оптимальне рішення; формування інформаційної компетентності й інформаційної культури.

Для забезпечення належної умови здобуття вищої освіти на кафедрі «Технічний сервіс та систем в АПК» доцентом к.т.н., доц. Паніною В.В. розроблений електронний навчально-методичний посібник «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання» до лабораторного практикуму для самостійної роботи з дисципліни «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання». З інформацією електронного видання можна ознайомитись в розділі Підручники онлайн викладачів кафедри «Технічний сервіс та систем в АПК» за наступним посиланням ПЕРЕЙТИ ДО ПЕРЕГЛЯДУ ПІДРУЧНИКА.

Електронний посібник складається з десяти розділів в яких висвітлено класифікацію методів і засобів вимірювання і контроль деталей калібрами. З онлайн посібника можливо дізнатися про методи і правила вимірювання штангенінструментами, мікрометричними інструментами, індикаторними інструментами, важільно-механічними приладами, оптико-механічними приладами, кутів і конусів, а також дізнатися про вибір універсальних засобів вимірювання.

К.т.н., доц. Паніна В.В.