Щорічно в першу неділю жовтня всі освітяни відзначають своє професійне свято – День працівника освіти. Напередодні в кожному куточку країни проходять урочисті святкування з цієї нагоди. Не став винятком і Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного, де напередодні цієї події відбувся святковий концерт. Привітати науково педагогічний колектив ТДАТУ завітали почесні гості: заступник мера Мелітополя Михайло Семікін та голова Мелітопольської районної ради Сергій Прийма.

Серед нагороджених був і ст. викл. Бондар А.М., якому вручили Почесну грамоту Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного за високий професіоналізм, сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну та наукову діяльність, успіхи у справі виховання студентської молоді та з нагоди Дня працівника освіти. (Детальніше…)

Вітаємо колегу з відзнакою і бажаємо успіхів та звершень в майбутньому!

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська