7 січня християни східного обряду відзначають величне свято – Різдво Христове, яке утверджує в серцях віру, сповнює душу і розум благими намірами, надихає на добро і милосердя.

Сьогодні радісна звістка про народження Ісуса осяяла Ваші оселі, зігріла серця та подарувала надію на світле майбутнє!

На Різдво є звичай обмінюватися подарунками – тож, нехай цими дарами один одному будуть любов та довіра, розуміння та прийняття, повага та турбота.

Дружній колектив кафедри технічного сервісу та систем в АПК щиро вітає всіх зі світлим святом Різдва Христового!

vitannja-zi-svitlym-svjatom-rizdva-hrystovoho

Хай Різдво з тим завітає,
Чого серце забажає.
Хай несе у кожну хату
Щастя, радості багато,
Хай смачна кутя Вам вдасться,
Хай в сім’ї панує щастя.
Щоб весела коляда
В хату радість принесла.
Христос рождається!

Щиро зичимо Вам щастя, добра і злагоди, щоб благодатне світло Різдвяної зірки осяяло ваші серця та оселі великою духовною радістю, подарувало тепло спілкування у колі найдорожчих людей, надихнуло на нові благородні справи.

Христос рождається!
Славімо його!

З повагою колектив кафедри технічного сервісу та систем в АПК