20 листопада 2018 року на кафедрі «Технічний сервіс та системи в АПК» відбулася Всеукраїнська науково-технічна конференція магістрантів і студентів (присвячується 80-річчю Запорізької області) [програма]. За підсумками наукових досліджень у 2018 році було проведено студентську конференцію. Студенти та магістранти з наукових гуртків кафедри, виступили з доповідями  за результатами своєї роботи. Головою секції «ТЕХНІЧНИЙ СЕРВІС ТА СИСТЕМИ В АПК» (програма) виступив – д.т.н., проф. Володимир Аксентійович Дідур, секретар – к.т.н., доц. Валерія Валеріївна Паніна. Загальна кількість доповідей студентів та магістрантів склала 30. В рамках договору про співпрацю з Національним університетом біоресурсів та природокористування в роботі конференції прийняли участь гості з Києва.

Тематика доповідей студентів охоплювала широкий спектр проблем та відповідала плану науково-дослідницьких робіт кафедри «Технічний сервіс та системи в АПК».

За результатами заслуханих на секції наукових робіт науково-технічної конференції магістрантів і студентів викладацький склад кафедри ТСС в АПК ухвалив заохотити за активну участь в науково-дослідній роботі та за кращу презентацію доповіді:

1 місце – Павленко Є.Є. 41 ПМ група доповіді: «Обґрунтування технологічного процесу метаногенерації в біогазових установках» та «Огляд методів виготовлення підшипників ковзання для ремонту компресорів»
2 місце – Драгнєв В.А., 23 МБ АІ група доповідь: «Удосконалення конструктивної схеми біогазової установки»
3 місце – Бублик А.Д., 16 МБ АІ група доповідь: «Інноваційні методи розробки бізнес-плана з розведення перепелів»

Колектив кафедри ТСС в АПК прийняв рішення заохотити студентів, які зайняли призові місця та порадили науковцям продовжити наукові дослідження з метою їх практичного застосування.

konferencija-mahistrantiv-i-studentiv 2018-1 konferencija-mahistrantiv-i-studentiv 2018-2

konferencija-mahistrantiv-i-studentiv 2018-3 konferencija-mahistrantiv-i-studentiv 2018-4

konferencija-mahistrantiv-i-studentiv 2018-5

konferencija-mahistrantiv-i-studentiv 2018-8konferencija-mahistrantiv-i-studentiv 2018-9