Самостійна робота є основним засобом засвоєння студентомОбкладинка Технічний сервіс в АПК Сорваніді Ю.Г. 2021 навчального матеріалу в час, вільний від обов’язкових навчальних занять. Співвідношення обсягів аудиторних занять і самостійної роботи студентів визначається з урахуванням специфіки та змісту конкретної навчальної дисципліни, її місця, значення і дидактичної мети в реалізації освітньо-професійної програми, а також питомої ваги в навчальному процесі практичних, семінарських і лабораторних занять. Зміст самостійної роботи над конкретною навчальною дисципліною визначається робочою навчальною програмою дисципліни та методичними рекомендаціями викладача.

З метою організації аудиторної і позаудиторної самостійної роботи при підготовці та виконанню практичних робіт в процесі вивченні дисципліни «Технічний сервіс в АПК» авторським колективом кафедри технічного сервісу та систем в АПК в складі: к.т.н.,  доц. Сорваніді Ю.Г., д.т.н., проф. Журавель Д.П., к.т.н., ст. викл. Бондар А.М., ст. викл. Новик О.Ю.  було підготовлено та видано навчальний посібник для самостійної роботи з дисципліни «Технічний сервіс в АПК». Навчально-методичний посібник містить вказівки і завдання для самостійної роботи. Матеріал посібника призначений для підготовки здобувачів ступеня вищої освіти «бакалавр» зі спеціальності 208 «Агроінженерія».

Професор кафедри ТСС АПК Дмитро ЖУРАВЕЛЬ