Вітаємо з виходом навчального посібника для самостійної роботи з дисципліни «Технічний сервіс мехатронних систем». Самостійна робота студента – це самостійна діяльність здобувача вищої освіти, яку науково-педагогічний працівник планує разом зі здобувачем, але виконує її здобувач за завданнями та під методичним керівництвом і контролем керівника без його прямої участі. Згідно з Положенням “Про організацію навчального процесу у закладах вищої освіти”, самостійна робота студента є основним засобом оволодіння навчальним матеріалом у час, вільний від обов’язкових навчальних завдань.

У навчальному посібнику для самостійної роботи наведено мету і завдання дисципліни «Технічний сервіс мехатронних систем» та складові самостійної роботи. Розглянуто теоретичні основи механізації технологічних процесів ремонту машин, технологічні процеси які потребують застосування різних рівнів механізації, методику розрахунку рівня механізації технологічних процесів. Надана інформація про сучасні засоби механізації при відновленні деталей та ремонту агрегатів і систем машин, методиці вибору раціонального рівня механізації і розробки оптимального прогресивного технологічного процесу відновлення деталей і ремонту машини в цілому.

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська