vykladach-tss-apk-pidhotuvala-peremozhciv-2-etapu-VSO-m-mykolajiv-2019-524-26 квітня 2019 року на базі Миколаївського національного аграрного університету (МНАУ) було проведено II етап Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018-19 навчальному році з навчальної дисципліни «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання» серед здобувачів вищої освіти технічних і аграрних закладів вищої освіти України III-IV рівнів акредитації.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 28.11.2018 року №1313, Миколаївський національний аграрний університет (МНАУ) визначено базовим закладом вищої освіти з проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018-2019 навчальному році з навчальної дисципліни «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання» серед здобувачів вищої освіти технічних і аграрних закладів вищої освіти України III-IV рівнів акредитації.

Програма проведення олімпіади була наступною:

24 квітня 2019 р. – заїзд учасників олімпіади, реєстрація та поселення. Відкриття II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади. Перший тур олімпіади «Теоретичні питання з курсу дисципліни ВСТВ»

25 квітня 2019 р. – другий тур олімпіади – «Практичне розв’язування інженерних задач». Третій тур олімпіади – «Контроль знань учасників на ПЕОМ з дисципліни ВСТВ»

26 квітня 2019 – Підбиття підсумків олімпіади: нагородження переможців, концерт. Від’їзд учасників олімпіади і викладачів.

Викладачем кафедри ТСС АПК к.т.н, доц. Валерією Валеріївною Паніною до участі у олімпіаді від Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного було підготовлено двох студентів 24 САІ групи механіко-технологічного факультету. За підсумками олімпіади Заволокін Дмитро Юрійович отримав диплом II ступеня, Латоша Вячеслав Вікторович отримав диплом III ступеня на II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади, а також сертифікати участі за підписами: голови журі к.т.н., проф. Іванова Г.О., голови організаційного комітету к.т.н., проф. Бабенко Д.В.