vseukrayinskyj konkurs studentskyh naukovyh robitЗ жовтня по грудень 2019 року в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного проводився І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Засновником наукового заходу є Міністерство освіти і науки України. Конкурс проводиться щорічно, та має за мету створення умов для інтелектуального розвитку талановитої молоді, підтримки наукової роботи студентів та стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи.

Конкурсною комісією в 2019-20 навчальному році в ТДАТУ було розглянуто 49 студентських наукових робіт. 27 наукових робіт було подано на конкурс від механіко-технологічного факультету.

За результатами оцінювання конкурсних робіт друге місце, з сумою балів 109, отримав Бублик А.Д. – студент 26 МБ АІ групи механіко-технологічного факультету з темою роботи: «Дослідження впливу метилових біодизельних пальних на поверхневу структуру металів вузлів і агрегатів мобільної техніки». Керівником та куратором студентської наукової роботи виступив викладач кафедри технічного сервісу та систем в АПКд.т.н., професор Дмитро Павлович Журавель.

Конкурсною комісією було прийняте рішення за результатами I туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт кращі роботи рекомендувати до участі II турі конкурсу. (детальніше…)