Традиційно на початку вересня кожного року на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Салют» проводиться Зліт відмінників навчання та студентського активу ТДАТУ імені Дмитра Моторного. 3-5 вересня 2021 року на узбережжі Азовського моря зібрались 112 кращих студентів університету та 6-ти коледжів ТДАТУ: відмінників навчання, активних учасників студентського самоврядування, переможців предметних олімпіад різних рівнів, студентів-науковців, учасників художньої самодіяльності – лауреатів творчих конкурсів, видатних студентів-спортсменів – призерів спортивних змагань різних рівнів. Серед організаторів заходу від кафедри ТСС АПК були доцент Н.І. Болтянська і ст. викладач І.М. Грицаєнко  (Детальніше)

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська