З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. Відправною точкою на шляху до встановлення Дня Європи вважається Декларація Шумана.

9 травня 1950 року в Парижі міністр закордонних справ Франції Робер Шуман закликав Францію, Німеччину та інші європейські країни об’єднати їхні вугільну та сталеливарну галузі промисловості (основи нарощування військової техніки) та віддати їх в управління нової наднаціональної структури. Це стало «наріжним каменем Європейської федерації». Завдяки об’єднанню економічних зусиль і розподілу досягнутих результатів європейські країни уникнули накопичення військової могутності одна проти одної, що і забезпечило мир в Європі.

У День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. Викладачі кафедри ТСС АПК прийняли активну участь у святкуваннях Дня Європи, що проводились в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного.

vykladachi-tss-apk--svjatkuvannjah-dnja-jevropy-tdatu-2019