Стажування на провідних підприємствах АПК дає можливість розширити і набути нові знання, засвоїти інноваційні технології, вивчити сучасне виробництво, у тому числі вітчизняний та зарубіжний досвід, ознайомитися з досягненнями в агропромисловій галузі і перспективами їх розвитку. В той же час стажування на виробництві – є однією з форм співпраці виробництва з викладачами ЗВО і є вагомою складовою підвищення якості навчального процесу.

Викладачі кафедри технічного сервісу та систем в АПК: к.т.н., доц. Шокарев О.М.к.т.н., ст. викл. Бондар А.М., ст. викл. Новик О.Ю., асист. В’юник О.В. проходили стажування з 21.01.2019 р. по 22.02.2019 р. на підприємстві ТОВ «Дніпро»

Під час стажування викладачі ознайомились з структурними підрозділами ТОВ та умовами праці на виробництві. Пізнали технологічне і електросилове обладнання ліній з очищення і обробки зернових культур. ТОВ «Дніпро» оснащене сучасним електросиловим обладнанням, пусковою і захисною апаратурою, контрольно-вимірювальними пристроями.

Стажування на підприємстві здійснювалося згідно програми стажування, що була складена і затверджена на засіданні кафедри ТСС в АПК  Таврійського державного агротехнологічного університету.