Запрошуємо колег прийняти участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції «ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В АГРОПРОМИСЛОВОМУ КОМПЛЕКСІ», яка відбудеться з 1 по 25 листопада 2022 року на базі кафедри ЕТСМ Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Захід проводиться за наступними напрямами:

• Сучасний стан, тенденції та перспективи розвитку інноваційних технологій в агропромисловому комплексі.
  • Техніко-технологічне забезпечення виробництва та переробки продукції рослинництва та тваринництва.
  • Інтелектуальні технології в АПК.
  • Новації у технічному сервісі машин та обладнання агропромислового комплексу.
  • Енергозбереження і відновлювані джерела енергії в технологіях АПК, екологія та охорона природних ресурсів.
  • Інноваційні методи підготовки фахівців АПК.

Результатами роботи конференції стануть матеріали конференції (тези) надруковані у збірнику Матеріалів конференції та наукові статті, що вийдуть в Науковому віснику ТДАТУ (фахове видання). Учасники конференції зможуть самостійно завантажити свій електронний сертифікат за посиланням у вкладці Сертифікати учасників конференції.

Вимоги до наукових статей і матеріалів конференції та більш докладну інформацію можна отримати на сайті конференції.

Участь у конференції безкоштовна.

З повагою Оргкомітет конференції