Шановні співробітники та гості кафедри  технічного сервісу та систем в АПК!

Запрошуємо Вас прийняти участь

у роботі міжнародного науково-практичного форуму,

«Сучасні наукові дослідження на шляху до євроінтеграції»

який відбудеться 25 – 26 червня 2019 року

у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного,

м. Мелітополь, Україна

Ознайомитися з інформацією для участі в форумі

Подати електронну заявку на участь у роботі міжнародного форуму

Увага!!!
Електронну заявку на участь необхідно заповнити до 01 червня 2019 року, тези доповіді та скановану копію квитанції про сплату оргвнеску надсилати до 01 червня 2019 року на електронну адресу: int.conf@tsatu.edu.ua

Основна мета форуму – це обговорення поточного стану та перспектив розвитку сучасної науки та вимог до підготовки фахівців європейського рівня. Міжнародний науково-практичний форум «Сучасні наукові дослідження на шляху до Євроінтеграції – це відкритий майданчик для конструктивного діалогу на рівних позиціях представників науки і освіти України і світу із представниками сфер державного управління, бізнесу, виробництва.