Запрошуємо взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції

«Технічне забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у ІI Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В АГРОПРОМИСЛОВОМУ КОМПЛЕКСІ», яка проходитиме на базі кафедри «Технічний сервіс та системи в АПК» Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного з 02.11.2020 по 27.11.2020 р.

В ході конференції планується робота за такими напрямами:

1. Сучасний стан, тенденції та перспективи розвитку інноваційних технологій в агропромисловому комплексі.
  2. Техніко-технологічне забезпечення виробництва та переробки продукції рослинництва та тваринництва.
  3. Інтелектуальні технології в АПК.
  4. Новації у технічному сервісі машин та обладнання агропромислового комплексу.
  5. Енергозбереження і відновлювані джерела енергії в технологіях АПК, екологія та охорона природних ресурсів.

За рішенням оргкомітету конференції та редакційної колегії матеріали конференції (тези) будуть опубліковані у вигляді збірника Матеріалів конференції. Наукові статті учасників будуть опубліковані в Науковому віснику ТДАТУ (фахове видання). Кожному автору буде надіслано електронний сертифікат учасника конференції.

Вимоги до матеріалів та більш докладну інформацію для учасників подано на сайті конференції: http://www.tsatu.edu.ua/tstt/conf/

Участь у конференції безкоштовна.
Прийом матеріалів розпочато.