22 травня о 10:00 годині в аудиторії 7.212 відбулося засідання кафедри технічного сервісу та систем в АПК, одним з основних питань якого був звіт викладачів у зв’язку з закінченням контракту. Звітували в.о. проф. Мілько Д.О., доц. Скляр Р.В., доц. Болтянська Н.І., доц. Шокарев О.М., ст. викладач Бондар А.М. Виконуючий обов’язки завідувача кафедри ТСС АПК проф. Дідур В.А. надав оцінку роботі кожного викладача. Виступили доц. Смєлов А.О., проф. Сірий І.С. Було запропоновано затвердити звіти викладачів та рекомендувати поновити контракти з викладачами терміном на 5 років та включити їх кандидатури до списку для таємного голосування. В результаті таємного голосування було вирішено клопотати перед ректором університету, конкурсною комісією факультету про подовження терміну праці Мілько Дмитра Олександровича на посаді професора кафедри ТСС АПК терміном на 5 років, Болтянської Наталії Іванівни на посаді доцента кафедри ТСС АПК терміном на 5 років, Скляр Радміли Вікторівни на посаді доцента кафедри ТСС АПК терміном на 5 років, Шокарева Олександра Миколайовича на посаді доцента кафедри ТСС АПК терміном на 5 років, Бондаря Андрія Миколайовича на посаді старшого викладача  терміном на 5 років.

Рішення співробітниками кафедри технічного сервісу та систем в АПК прийнято одноголосно.