30 вересня 2020 року на кафедрі ТСС АПК було проведено засідання кафедри, на якому піднімались питання академічної доброчесності. Перед викладачами виступили перший проректор, професор, кандидат технічних наук Олександр Скляр та начальник науково-методичного центру, доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська.

Дотримання засад академічної доброчесності є двостороннім процесом, в який включені викладачі та здобувачі вищої освіти. Саме викладачі є прикладом та взірцем для наслідування молодого покоління. Втілення в життя ідеалів доброчесності та високого професіоналізму надихає молодь розвиватися, створювати власні проекти та досягати нових вершин в освіті та науці на принципах академічної доброчесності. (детальніше…)

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська