7 жовтня 2020 р. відбулось засіданні кафедри ТСС АПК, на якому були представлені на обговорення і затвердження студентські наукові роботи за результатами наукових досліджень, проведених здобувачами вищої освіти за 2020 рік, для подання на перший тур Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську роботу у 2020-2021 навчальному році .

На обговорення були представлені наступні роботи: «Технічний сервіс обладнання тваринницьких ферм» магістрантки 14МБ АІ групи Атаманової Ф. І. (науковий керівник к.т.н., доц. Паніна В. В.), «Обґрунтування конструктивно-технологічних параметрів вібраційного дозатора мобільного кормоприготувального агрегату» магістранта 13МБ АІ Тристана Р. В. (науковий керівник к.т.н., доц. Болтянський Б. В.), «Підвищення ефективності виробництва біогазу шляхом сумісного метанового бродіння гнойових відходів та силосу кукурудзи» бакалавра 41 АІ Данилківа Д. О. (науковий керівник к.т.н., доц. Скляр Р. В.), «Удосконалення технологічного процесу приготування комбікормів і обґрунтування ресурсозберігаючої структурно-технологічної схеми комбікормового агрегату в умовах фермерського господарства» магістранта 15МБ АІ Димченко Д. В. (науковий керівник ст. викл. Дереза С. В.)

Наукові керівники здобувачів вищої освіти представили роботи на розгляд і затвердження кафедри. З а результатами обговорення було відзначено, що написання наукових робіт було виконано з дотриманням норм академічної доброчесності та прийнято рішення рекомендувати студентські наукові роботи до участі у Всеукраїнському конкурсі. За результатами виконаних наукових робіт плануються доповіді на студентській конференції з опублікуванням тез доповідей. (Детальніше…)

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська