16 квітня о 16:00 годині на базі спортивного клубу «ТДАТУ-університет» для команд «Управління» ТДАТУ та механіко-технологічного факультету пройшов 5-й завершальний тур змагання з волейболу серед професорсько-викладацького складу та співробітників Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного в залік міжфакультетської спартакіади «Здоров’я».

Кафедру технічного сервісу та систем в АПК в команді з волейболу механіко-технологічного факультету представляли к.т.н., ст. викл. Андрій Миколайович Бондар та технік Артем Станіславович Комар.

В запеклій та рівній боротьбі команді «Управління» ТДАТУ все-таки вдалося вирвати перемогу у протистоянні з командою механіко-технологічного факультету.