З 1 по 26 листопада  на базі кафедри ТСС АПК  проводилась IІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференцію «ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В АГРОПРОМИСЛОВОМУ КОМПЛЕКСІ».

В роботі конференції взяли участь співробітники закладів вищої освіти, науково-дослідних установ, здобувачі наукових ступенів, докторанти, аспіранти, магістранти та здобувачі вищої освіти та фахівці з п’яти країн світу. Загалом в конференції були задіяні 10 закладів вищої освіти ближнього та дальнього зарубіжжя та 24 заклади вищої освіти України. Було представлено 182 доповіді від більше ніж 250 учасників. Кожен учасник отримав сертифікат учасника конференції. За результатами роботи конференції було сформовано Програму ІІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Технічне забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі» та видано Збірник Матеріалів конференції. Наукові статті учасників будуть опубліковані у Науковому віснику ТДАТУ (фахове видання). Кожен учасник отримав сертифікат учасника конференції.

Організаційний комітет висловлює щиру подяку всім учасникам конференції за активну участь в поданні матеріалів та їх обговоренні на форумі конференції. (Детальніше…)

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська