З 1 по 25 листопада  на базі кафедри ЕТСМ було проведено IV Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію «ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В АГРОПРОМИСЛОВОМУ КОМПЛЕКСІ».

В роботі конференції прийняли участь співробітники закладів вищої освіти, науково-дослідних установ, здобувачі вищої освіти та фахівці з п’яти країн світу. Загалом в конференції були задіяні 18 закладів вищої освіти. Була представлена 71 доповідь від 94 учасників. Кожен автор зміг завантажити електронний сертифікат учасника конференції за посиланням у розділі Сертифікати учасників конференції. За результатами роботи конференції було сформовано Програму ІV Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Технічне забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі» та видано Збірник Матеріалів конференції. Наукові статті учасників будуть опубліковані в Науковому віснику ТДАТУ (фахове видання).

Організаційний комітет висловлює щиру подяку всім учасникам конференції за активну участь в поданні матеріалів та їх обговоренні на форумі конференції. (Детальніше…)

Технік кафедри ЕТСМ Артем Комар