24 квітня завершила свою роботу І Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В АГРОПРОМИСЛОВОМУ КОМПЛЕКСІ», яка проходила на базі кафедри «Технічний сервіс та системи в АПК».

В роботі конференції прийняли участь співробітники закладів вищої освіти, науково-дослідних установ, здобувачі наукових ступенів, докторанти, аспіранти, магістранти та студенти, фахівці і керівники сільськогосподарських та переробних підприємств АПК різної організаційно-правової форми, працівники державного управління, освіти та місцевого самоврядування, всі, кого цікавить проблематика технічного забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі. Загалом прийняло участь в конференції близько 150 доповідачів та було представлено 111 доповідей.

За результатами роботи конференції сформовано Програму І Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Технічне забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі» та видано Збірник Матеріалів конференції. Кожному учаснику було надіслано електронний сертифікат учасника конференції. Наукові статті будуть опубліковані в Науковому віснику ТДАТУ (фахове видання).

Велика подяка всім учасникам конференції за активну участь в поданні матеріалів та їх обговоренні на форумі конференції (детальніше…)

Секретар оргкомітету конференції к.т.н., доц. Н.І. Болтянська