Карантин – це не привід відкладати наукові дослідження. Так студенти, які працюють в науковому гуртку «Удосконалення технології та розробка конструкцій для відновлення деталей машин» (план роботи гуртка) під керівництвом доц. Паніної В.В. на кафедрі ТСС АПК отримали завдання на період карантину: провести наукові дослідження за означеною тематикою та оприлюднити результати своєї роботи на інтернет-конференції, яка була організована на базі кафедри ТСС АПК. Керівником гуртка була приділена особлива увага дотриманню академічної доброчесності: коректному посиланню на джерела інформації у разі використання досліджень інших науковців, тверджень, відомостей; дотримання норм законодавства про авторське право; надання достовірної інформації про результати досліджень та власну наукову діяльність.

На I Міжнародну науково-практичну конференцію «Технічне забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі», яка організована кафедрою ТСС АПК Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, студентами оприлюднено 3 доповіді. Програма І Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції 01-24 квітня 2020 р. Мелітополь, 2020:

1. В.П. Лаба Оптимізація технологічного процесу ремонту гноєзбирального транспортеру ТСН-3,0Б .
  2. С.В. Полєтаєв Сітьова модель технологічного процесу ремонту універсального кормороздавача КУТ-3,0А.
  3. В.Р. Самборський Оптимізація сітьової моделі виробничих процесів ремонту універсального кормороздавача КТУ-10А.

За результатами досліджень були написані тези, які ввійшли до Матеріалів І Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції.