Впроваджений в Україні карантин вніс свої корективи в життя університету. Освітній процес, до якого ми так звикли (лекції, лабораторні, практичні, семінарські заняття в аудиторіях і лабораторіях університету) зазнав змін. Заняття, консультації, модульний та підсумковий контроль перемістились у простір інтернету. З 13 березня на час карантину викладачі перейшли на дистанційну роботу. На період карантину (з 16 березня до 22 травня) кожним викладачем було складено індивідуальний план роботи за всіма видами навантаження.

2 червня 2020 року викладачі кафедри ТСС АПК звітували про виконання своїх індивідуальних планів роботи перед деканом механіко-технологічного факультету професором Сергієм Кюрчевим, проректором з наукової роботи та міжнародної діяльності, професором Володимиром Надикто та проректором з науково-педагогічної роботи доцентом Олександром Ломейко.

Станом на 2 червня індивідуальні плани викладачів на час карантину виконано у повному обсязі.