Спорт – це гарна можливість не тільки показати свої здібності, але і слушна нагода для того, щоб потоваришувати та роззнайомитися.

Саме тому, один з днів золотої осені був насичений гарними емоціями для команд, які брали участь у змаганні з міні-футболу, присвяченому Дню міста, що відбувся на факультеті економіки та бізнесу. Незважаючи на холодну осінню погоду, кожна команда грала гідно, виборюючи перемогу.

У змаганнях взяли участь три команди: “Атлетико ТГАТУ”, “Солнышко” та “Пижоны”. Команди складалися зі студентів різних спеціальностей і курсів факультету економіки та бізнесу.

Гра була напруженою, динамічною, але все одно на полі панувала дружня атмосфера. Юні футболісти краще познайомилися один з одним та з головою спортивного сектору – Єременко Іваном. Скоро на них чекає щорічна спартакіада серед факультетів, де вони ще раз зможуть показати свої здібності та докласти максимум зусиль заради перемоги факультету.

Результати гри:

1 місце – “Пижоны”

2 місце – “Атлетико ТГАТУ”

3 місце – “Солнышко”

Дякуємо організаторам за проведення змагань, та студентам – за участь! Бажаємо усім подальших звитяг на спортивній ниві!

Прес-служба ТДАТУ