eca19c98f9699426fe80cfe1d63f8085f5d0e3beТаврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного пропонує абітурієнтам здобути вищу освіту за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Виконання будь-якого технологічного процесу неможливо без різних видів енергії.

Головним видом енергії у всіх областях людської діяльності, завдяки своїй універсальності, стала електрична. Для її використання людством побудовано безліч машин, пристроїв і механізмів. «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» – сучасна спеціальність, фахівці якої досконало володіють знаннями по електротехніці, електроніці, мікропроцесорній техніці, електроенергетиці, електропостачання, електричних станцій і підстанцій.

Студенти, які обрали цю спеціальність, мають можливість проходити практику як на провідних вітчизняних підприємства установах різних форм власності та спрямування, так і за кордоном.Протягом всього періоду навчання пропонуються посилені курси іноземної мови (англійська, французька, німецька). Є можливість отримання подвійного диплома за програмою співробітництва з провідними європейськими університетами.
Висококваліфіковані, досвідчені викладачі ознайомлять Вас з особливостями професії. Ви отримаєте високий рівень знань з експлуатації, монтажу, обслуговування різнотипного енергетичного устаткування та технологічного обладнання. Зможете поглиблено вивчити особливості обладнання, на якому плануєте працювати.

Випускники спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» мають можливості для працевлаштування на більш ніж ста посад: від виконавця робіт з ремонту та налагодження енергетичного устаткування до інженера з електрифікації сільськогосподарського підприємства.

Якщо ви обрали для себе цю спеціальність, необхідно здати ЗНО з наступних предметів:

Редакційно-видавничий відділ