zas1Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного пропонує абітурієнтам здобути вищу освіту за спеціальністю 131 «Прикладна механіка. Комп’ютерне проектування і дизайн».

Сьогодні спеціальність 131 «Прикладна механіка» одна з найбільш затребуваних на ринку праці. Вона створена для  відповідальних та допитливих студентів, які по закінченню університету, будуть висококваліфікованими фахівцями.

Акцент у цій спеціальності зроблений на здатності до аналізу, прогнозування, проектування прийняття рішень в складних системах різної природи на основі системної методології, формування засобами дизайну естетично досконалих об’єктів у промисловій сфері.

Якщо ви вирішили обрати цю спеціальність, вам треба здати ЗНО з наступних предметів:

Редакційно-видавничий відділ