Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного пропонує абітурієнтам здобути вищу освіту за спеціальністю 242 «Туризм». Робота у туристичній сфері одна із найбільш оплачуваних, є можливість відвідати величезну кількість країн, вона не рутинна, одноманітна, а цікава та різнобічна.

Туристична сфера вимагає від спеціаліста особливих навичок, професійної комунікації, обізнаності, відповідальності та постійного самовдосконалення, швидкого вирішення проблемних питань, емоційної стабільності та врівноваженості.

Туризм та сфера послуг є головним фактором і основною складовою туристичної інфраструктури, відіграє провідну роль у презентації вітчизняного туристичного продукту на світовому ринку туристичних послуг. Невід`ємною частиною навчання у туристичному напрямку є досконале вивчення іноземних мов професійного спрямування.

Туризм приваблює багатьох студентів як цікавий напрямок для вивчення – тут вже точно не буде нудно під час лекцій. Однак, щоб стати кваліфікованим фахівцем, необхідно дуже старатися – тільки вивчення кількох іноземних мов чого вартий! Але можливість практики в турагентстві і зарубіжної практики мінімізує можливі складнощі. Крім того, перед випускниками відкриваються широкі перспективи у працевлаштуванні.

Якщо ви обрали для себе цю спеціальність, необхідно здати ЗНО з наступних предметів:

Редакційно-видавничий відділ