26 вересня в читальному залі наукової бібліотеки пройшов інформаційний захід «Навчись легко вчитися» для студентів першого курсу.

На заході демонструвалась тематична виставка, на якій були представленні видання з технології швидкочитання, розвитку пам’яті та визначення кола читання для молоді. Це такі книги, як: Ф. Лезер «Рациональное чтение», В. М. Лесин «Як працювати з книгою», О. Кузнецов «Техника быстрого чтения» тощо. Також були представлені раритетні видання – найстаріша книга фонду наукової бібліотеки «Описание растений Российского государства» 1786 року видання, «Энциклопедический словарь Брокгауза и Эфрона» 1890 року та ін.

Захід проводила  досвідчений бібліотекар Петрова Людмила Олексіївна, яка в цікавій формі з наглядними таблицями Шульте познайомила студентів з методикою розвитку уваги, пам’яті та периферійного зору. Всі ці навики роботи з книгою та інформацією допоможуть студентам у навчанні та особистому розвитку.

Наш час – це час масової комунікації та глобального інформаційного вибуху. Пошук необхідної інформації, потік якої весь час збільшується, не завжди увінчується успіхом, тому дуже своєчасно володіти  методами швидкочитання. А саме читання завжди допомагало розвивати та покращувати пам’ять. Нещодавно вчені Австралії провели тестування 30 тисяч людей та виявили, що саме читання художньої літератури покращує пам’ять. І як сказав французький філософ та енциклопедист Дені́ Дідро: – «Людина перестає мислити, коли перестає читати».

Прес-служба ТДАТУ